Ерера не иска в Барселона
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Андер Ерера заяви, че независимо от интереса от страна на Барселона, той иска да остане в клуба от "Олд Трафорд". Напомняме, че по-рано през седмицата се появиха съобщения, че новият наставник на каталунците Ернесто Валверде желае отново да се събере с 27-годишния Ерера, с който работи в Атлетик Билбао.
Андер обаче има съвсем други планове и предпочита да остане в най-конкурентното и популярно първенство на планетата.
"Надявам се, че ще остана в Манчестър Юнайетд още дълго време. Искам да се уча от Моуриньо и да прогресирам под негово ръководство. Той е роден победител и съм щастлив да играя за такъв мениджър", заяви Ерера.
- Рууни: Ман Юнайтед се нуждае от играчи
- Ман Юнайтед пак ще се наложи над Уулвс
- Ман Юнайтед е готов да плаща на Белингам по 15 млн. на годината
- Ериксен упрекна Аморим за публичната критика на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е близо до трансфер на френски национал
- Ман Юнайтед преговаря с нападател на Мали
- Кралица Виктория и 4000 мача: главната футболна традиция на Англия
- Кийн: Това бе голяма вечер за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]