Бентеке: Напускането на Алърдайс ме изненада
Нападателят на националния отбор на Белгия и Кристъл Палас Кристиан Бентеке съобщи, че е доволен от всичко в сегашния отбор, независимо от напускането на Сам Алърдайс от поста мениджър на отбора.
"Напускането на Алърдайс стана за мен голяма изненада. Бях в отпуска, когато чух тази новина. Той е голям човек. Алърдайс винаги знае какво прави. Все още съм щастлив в Кристъл Палас, защото играя именно така, както искам да играя. Освен това, последните седмици на миналия сезон се получиха много успешни за отбора", заяви Бентеке.
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Оуен към Салах: Не трябва да говориш така публично
- Нападател на Нюкасъл се разбра с Айнтрахт Франкфурт
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Трагедия в Лондон и дъжд в Блекбърн прекъснаха два мача в Чемпиъншип
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]