Синът на собственика на Уест Хем съобщи за трансфера на Сабалета
Бившият защитник на Манчестър Сити Пабло Сабалета ще продължи кариерата си в Уест Хем. Това съобщи синът на собственика на клуба Джак Съливан. Снимка на Сабалета с фланелката на "чуковете" се появи на официалната страница на Съливан- младши в Instagram.
Липсва информация за какъв срок е договорът. По-рано източник от "кухнята" на клуба съобщи, че страните ще подпишат двегодишен договор, а защитникът ще играе с "пети" номер.
Сабалета е свободен агент и Уест Хем няма да плати нищо за играча.
- Атлетико бесен след спорно решение с VAR в полза на Барселона
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
- Лийдс стигна до полуфиналите след драма с дузпи срещу Уест Хем
- Защо Де Дзрби е опасен за Тотнъм
- Ван Дайк: Разбирам защо феновете си тръгнаха
- Алегри: Италия има нужда от реформи в развитието на младите
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Артета: Допуснахме голове, които не отговарят на нашето ниво
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]