Кайл Уокър се сбогува с феновете на Тотнъм (снимка)
Защитникът на Тотнъм Кайл Уокър се сбогува с феновете и най-вероятно ще напусне клуба. Поне така смятат британски източници, които се намират близо до "кухнята" на "шпорите". Напомняме, че в края на миналия месец се появиха съобщения за конфликт между Маурисио Почетино и футболиста, а в началото на май стана ясно, че Манчестър Сити и Челси се интересуват от Уокър.
Днес защитникът на "шпорите" публикува в акаунта си в Instagram шест снимки с общото заглавие "Thank you" и надпис: "Огромно благодаря към всички фенове на Тотнъм, които ни подкряпаха както у дома, така и по целия свят. Щастливи сме, че успяхме да ви подарим усмивки!".
- Тотнъм се включва в битката за Хари Уилсън
- Де Дзерби се извини за коментарите си относно Грийнууд
- Тотнъм готви трансфер на Вербрюген при оставане във Висшата лига
- Неста може да стане асистент на Де Дзерби в Тотнъм
- Де Дзерби към феновете на Тотнъм: Готов съм да дам всичко за клуба
- Галас: Тотнъм сбърка с Де Дзерби
- Пожарникарят, който гаси с бензин
- Назначението на Де Дзерби предизвика недоволство сред феновете
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]