Кабайеро: Искам да остана в Сити
Вратарят на Манчестър Сити Вили Кабайеро разказа за желанието си да остане в клуба. През този сезон 35-годишният аржентинец успя да запише 26 мача за отбора на Хосеп Гуардиола, успявайки да спечели конкуренцията за титулярно място от Клаудио Браво.
"Искам да разговарям с ръководството на клуба, когато завърши последната среща от сезона, искам да остана, защото съм много щастлив тук, както и семейството ми. Това бе моят най-добър сезон в Сити, защото започнах зад Клаудио Браво и Джо Харт, а сега съм титуляр. Ще видим какво ще се случи", заяви Кабайеро.
- Манчестър Сити може да се откаже от преследването на Елиът Андерсън
- Бернардо Силва е все по-близо до Реал Мадрид
- Родри се пошегува след опасно влизане на Гави на тренировка
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]