Ромеро: Моуриньо преобърна кариерата ми
Вратарят на Манчестър Юнайтед Серхио Ромеро заяви, че мениджърът Жозе Моуриньо е преобърнал кариерата му. През миналата седмица португалецът обяви, че именно Ромеро ще играе във финала на Лига Европа срещу Аякс, а не основният страж Давид Де Хеа. Това е награда за аржентинеца за успешното му представяне в турнира, който може да донесе на "червените дяволи" трети трофей за сезона.
Според димите на Ромеро, Жозе е преобърнал кариерата му, карайки го да повярва в себе си. Сега Ромеро възнамерява да се отблагодари на своя мениджър за предоставения шанс.
"Дойдох тук като свободен агент, за мен никой не знаеше. Сега Жозе ми даде увереност в собствените сили, а това е много важно за резервните играчи. Старая се да правя всичко възможно заради отбора и се опитвам да дам своя принос. Най-важното за нас са феновете, а ние отиваме за Стокхолм за победа заради тях", заяви Ромеро.
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]