Туре: Ненавиждам рождения си ден
Полузащитникът на Манчестър Сити Яя Туре заяви след мача с Лестър от 37-я кръг на Висшата лига на Англия, че не мисли за това, дали ще продължи договора си с клуба, а също така се пошегува, че се чувства по-млад от 22-годишния си съотборник Рахим Стърлинг.
"Моето бъдеще е следващият вторник, когато проведем поредния си мач. След това ще има друга среща. Не знам какво ще се случи в бъдеще. Оценявам играта, а възрастта е само цифра. Чувствам се по-млад от Стърлинг. Ненавиждам рождения си ден", заяви Туре.
- Сити с класика срещу "Черните котки"
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]