Челси настигна Съндърланд по количество титли в Англия
Челси предсрочно стана шампион на Англия, след като победи УБА с 1:0 в мач от 37-я кръг на Висшата лига на Англия. Тази титла стана шеста за клуба и пета в епохата на Премиършип. По този начин Челси настигна Съндърланд по количество титли в националното първенство.
Сега лондончани отстъпват само на пет отбора - Манчестър Юнайтед (20), Ливърпул (18), Арсенал (13), Евертън (9) и Астън Вила (7).
- Енцо Фернандес се извини
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
- Челси разгроми Порт Вейл със 7:0 и се класира за полуфиналите на ФА Къп (видео)
- Кайседо не затваря вратата за Реал Мадрид, но остава фокусиран върху Челси
- Агентът на Енцо: След Световното ще обсъдим бъдещето му
- Росеньор: Челси търси играчи с характер и психическа устойчивост
- Челси наказа Енцо Фернандес заради изказванията му за Реал Мадрид
- Микел: Енцо Фернандес не е лидер
172
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]