Гибсън: Това е най-ниската точка в кариерата ми
Капитанът на Мидълзбро Бен Гибсън сподели впечатленията си от разгромната загуба от Челси в мач от 36-я кръг на Висшата лига на Англия. Напомняме, че Боро претърпя поражение с 3:0 и официално изпадна в Чемпиъншип.
"Работата не в сегашната среща, така се получаваше през целия сезон. Не бяхме достатъчно добри. Те бяха много по-добри във всеки компонент, резултатът можеше да е 4:0, 5:0, 6:0. Това е най-лошият момент в кариерата ми. Трябва да поправим всичко", заяви Гибсън.
"На практика това е най-низката точка в моята кариера, не само във футболната кариера. Това много означава. Феновете не престанаха да пеят и да ни подкрепят, така бе навсякъде, през целия сезон. Феновете заслужават Мидълзбро да играе във Висшата лига. Трябва да се организираме и да го направим. Трябва да помислим, защо нещата не се развиха както трябва", каза още капитанът.
- Енцо Фернандес се извини
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
- Челси разгроми Порт Вейл със 7:0 и се класира за полуфиналите на ФА Къп (видео)
- Кайседо не затваря вратата за Реал Мадрид, но остава фокусиран върху Челси
- Агентът на Енцо: След Световното ще обсъдим бъдещето му
- Росеньор: Челси търси играчи с характер и психическа устойчивост
- Челси наказа Енцо Фернандес заради изказванията му за Реал Мадрид
- Микел: Енцо Фернандес не е лидер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]