Фабрегас не е интересен за Ливърпул
Ливърпул не е заинтересован от покупката на полузащитника на Челси Сеск Фабрегас. Бившият футболист на Арсенал и Барселона няма твърдо титулярно място в състава на Антонио Конте и във връзка с това се появиха слухове за евентуално напускане на испанеца през лятото, като един от вариантите се посочваше Ливърпул.
Тези спекулации се появиха след като станаха известни намеренията на Юрген Клоп да укрепи центъра на своя отбор. Въпреки това, Фабрегас не влиза в плановете на немеца.
Приоритетна цел за Клоп си остава Наби Кейта от РБ Лайпциг. 22-годишният футболист от националния отбор на Гвинея не само е лидер в средната линия на "биковете", но е втори по резултатност в тима, който най-вероятно ще завърши сезона като подгласник на Байерн Мюнхен.
- Във Висшата лига отново ще имат прекъсвания по време на Рамадан
- Салах: Спечелването на Купата зависи от играта на Собослай
- Слот: Не мога да спра да говоря за Собослай
- Ван Дайк се надява Салах да остане
- Ливърпул и Тотнъм са готови да платят 95 млн. за Уилямс
- Челси, Ливърпул и Тотнъм може да се борят за защитник на Юве
- Слот коментира спада в играта на Салах
- Ливърпул уволнява Слот, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]