Тотнъм иска над 30 милиона за Уокър
Манчестър Сити продължава да се интересува от защитника на Тотнъм Кайл Уокър, за когото също така претендират Манчестър Юнайтед и Байерн Мюнхен. В Сити предполагат, че лондончани ще се съгласят да продадат играча от националния отбор на Англия, ако получат изгодно предложение.
Съобщава се, че Тотнъм е готов да се раздели в Уокър за сума над 30 милиона паунда, но "шпорите" предпочитат да продадат играча в клуб извън Острова.
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
- Брайтън отправи оферта за защитник на Тотнъм
- Себастиан Кел отказа пост в Тотнъм
- Тотнъм привлече Маркос Сенеси без трансферна сума
- Тотнъм задържа Бен Дейвис с нов договор
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Тотнъм е близо до ново попълнение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]