Шекспир: Радвам се, че Варди избра Лестър, а не Арсенал
Мениджърът на Лестър Крейг Лестър се радва, че нападателят на отбора Джейми Варди е взел решение да остане в клуба.
"За щастие, той избра нас, а не Арсенал. Всички играчи имат изкачвания и падения, но трябва да останем устойчиви. Играчите не трябва да мислят, че са взели неправилно решение от един проведен лош мач. Става дума за това да се запретнат ръкавите и да се направи всичко, за да се покажат добри резултати", заяви Шекспир.
"Джейми, когото видяхме в Шампионска лига, сега е пълен с увереност. Той вкарва голове и имаме нужда така да продължава. не мога да кажа, че той се е върнал към своята най-добра форма, тъй като аз иска повече от него. Но головете му в последно време бяха много добри", каза още мениджърът.
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
- Арсенал официално привлече Христос Дзолис
- Арсенал проявява интерес към Ян Диоманде, но ПСЖ остава фаворит за подписа му
- Вилиам Салиба отказа операция, но ще отсъства няколко месеца
- Арсенал намери ли липсващото парче?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]