Венгер: Убеден съм, че Санчес ще подпише
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер е убеден, че полузащитникът Алексис Санчес ще продължи контракта си с клуба.
"Лично аз предполагам, че той ще остане и ще подпише нов контракт. Преди всичко, той е щастлив тук. У него има желание да остане. Дълбоко съм убеден в това. Не мисля, че ще бъде продаден на някой друг клуб от Висшата лига, това е сигурно. Въпросът е, защо изобщо трябва да бъде продаван на друг клуб? Искаме да бъдем силни колкото е възможно повече и не възнамеряваме да укрепваме други отбори", заяви Венгер.
"Но както вече казах, мисля, че той ще остане и ще подпише контракт. И двете страни искат да стигнат до съглашение и аз вярвам, че това ще се случи. Ще работя до последния ден на сезона. Трансферните цели са важни за бъдещето на клуба. Моето бъдеще в клуба е вторично. Важно е само бъдещето на клуба", каза още специалистът.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]