Янузай се надява да остане в Англия
Крилото на Съндърланд Аднан Янузай се надява да остане във Висшата лига на Англия през следващия сезон, но засега не е уверен кой клуб може да му предложи такава възможност. 22-годишният играч от националния отбор на Белгия, чиито права принадлежат на Манчестър Юнайтед, провежда сегашната кампания под наем в Съндърланд. Независимо от отделни проблясъци, като цяло Аднан играе неуспешно и до момента няма отбелязан гол в 22 мача от Висшата лига на Англия.
По-рано през този месец Жозе Моуриньо заяви, че вече е взел решение относно Янузай, като това изказване на португалеца бе възприето като намек за край на кариерата на белгиеца на "Олд Трафорд".
Ако обаче Юнайтед наистина се откаже от услугите на Янузай, а Съндърланд излети в Чемпиъншип, тогава Аднан ще си търси друг клуб. Според източника на информацията, в такъв случай играчът ще се постарае да остане във Висшата лига на Англия.
"Жозе не иска да го вижда в отбора си. Той не провежда по най-добрия начин сезона. Неговият лагер планира да проведе преговори с Юнайтед през следващия месец. Но Аднан каза на приятелите си, че Англия е приоритет за него. Той се наслаждава на живота в тази страна и иска да остане тук", заяви източник.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]