Почетино: Не мога да оглавя Барса или Арсенал, фен съм на Тотнъм и Еспаньол
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино даде коментар на срещата си с президента на Барселона Жозеп Бартомеу.
"Това бе стечение на обстоятелствата. Аз съм фен на Еспаньол. Мисля, че във връзка с това няма нужда да се говори прекалено много. По аналогия, ако Даниел Леви ме уволни в близките години, няма да има никаква възможност да оглавя Арсенал. Според мен, важно е да се пази верността. Обичам Еспаньол и Тотнъм. Няма как да премина в Арсенал", заяви Почетино.
Напомняме, че Барселона търси треньор, след като Луис Енрике обяви, че напуска клуба след края на сезона, което породи спекулации относно срещата на Почетино с Бартомеу през миналата седмица.
Аржентинският специалист като футболист навремето игра за друг клуб от столицата на Каталуния - Еспаньол.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]