Ливърпул поръча частен самолет за Коутиньо и Фирмино
Футболистите на Ливърпул Роберто Фирмино и Филипе Коутиньо, които играят за националния отбор на Бразилия в квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2018, ще се завърнат в Англия с частен самолет.
Напомняме, че тази вечер Бразилия играе с Парагвай в Сао Пауло. Веднага след двубоя, който ще завърши в около 05:30 часа българско време, частен самолет, поръчан от собствениците на Fenway Sports Group, ще излети за Острова с двамата футболисти на борда, за да може те да вземат участие в тренировката на Ливърпул в четвъртък.
В събота, 1 април ще се състои мърсисайдското дерби между Ливърпул и Евертън.
- Исак се завърна в групата на Ливърпул за сблъсъка с ПСЖ
- Джерард и Карагър: Боуен не е заместник на Салах
- Луис Енрике: Екитике направи огромен прогрес, но сега мислим само за мача
- Джон Барнс е срещу уволнението на Слот
- Слот: Липсва ни ефективност пред гола през целия сезон
- Ливърпул свика извънредна среща за бъдещето на Слот след тежкия разгром
- Клоп: "Анфийлд" ми липсва
- Слот ще бъде уволнен, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]