Белерин: Хубаво е, че Гуардиола ме иска
Защитникът на Арсенал Ектор Белерин коментира слуховете за интерес на мениджъра на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола към своята особа. Възпитаникът на Барселона, който на 16-годишна възраст бе привлечен от Арсенал е свързван с връщане в родния клуб, но паралелно с това се появиха слухове за интерес на наставника на "гражданите".
"Знам, че Манчестър Сити се интересува от мен, това е комплимент. Много е хубаво, че Хосеп Гуардиола ме иска в редиците си, това ме мотивира още повече и е знак, че нещата вървят добре мен. Но има да извървя още дълъг път и да се подобрявам. Артета? Микел е много честен човек, но той никога не е искал да ме заведе там. Той знае какво е най-доброто за мен, Артета е много специален човек в живота ми, като втори баща ми е. Той ми помогна много, когато дойдох в Арсенал, включително и извън терена", заяви Белерин.
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и спечели Комюнити Шийлд
- Микел Артета: Ще имаме много съперници в борбата за титлата
- Арсенал - Ман Сити: Победителят ще бъде определен чрез дузпи
- Микел Артета: Арсенал трябва да започне сезона на върхово ниво
- Почина бившият вратар на Англия Джими Римър
- Микел Артета: Гуардиола е най-добрият треньор в историята на футбола
- Енцо Мареска: С Холанд всичко е наред
- Арсенал с добри новини преди Комюнити Шийлд, Сака, Райс и Субименди могат да играят
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]