Тотнъм може да подпише със Сусо при провал с Баркли и Иско
Тотнъм обмисля да върне атакуващия полузащитник на Милан Сусо във Висшата лига. Напомняме, че 23-годишният испанец не успя да реализира потенциала си по английските терени през трите си сезона в Ливърпул и през януари 2015 година подписа четиригодишен договор с "росонерите".
Наставникът на "шпорите" Маурисио Почетино обаче е впечатлен от изявите на играча, който има участие във всички младежки формации на испанския национален отбор.
Съобщава се, че трансферът на Сусо зависи от изхода на преговорите на Тотнъм за Рос Баркли от Евертън и Иско от Реал Мадрид.
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
- Ван де Вен отказва нов договор с Тотнъм
- Де Дзерби потвърди контузии на Симонс и Соланке след победата над Уулвс
- Тотнъм прекъсна серията си без победа след успех над Уулвърхемптън
- Тотнъм постигна принципна договорка със Сенеси
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]