Гуардиола се интересува от немски национал
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола проявява интерес към полузащитника на Байерн Мюнхен Джошуа Кимих, твърдят немски източници. За това, че испанецът следи национала на Германия се съобщаваше и по-рано, още повече, че двамата се познават от съвместната работа в Байерн Мюнхен.
Според информацията, Гуардиола е запазил добрите си отношения с футболиста и ще се опита да го закупи през лятото. Покупката на Кимих е част от кампанията на мениджъра по усилване на фланговете на защитата и полузащитата.
Кимих записа участие в 18 мача през този сезон, като в десет от тях започна като титуляр. Той има на сметката си 4 гола и 1 асистенция.
- Манчестър Сити не смята да спира: Семеньо обяви атака към върха
- Манчестър Сити набира увереност и се прицелва в Арсенал
- Манчестър Сити следи Ираола като потенциален наследник на Гуардиола
- Семеньо: Черки е един от най-добрите в света
- Ман Сити потвърди напускането на Бернардо Силва
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Ван Дайк: Това е тежък удар, но трябва да останем заедно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]