Емил Данчев: Бербатов е щастлив в Манчестър Юнайтед
Българският национал и нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов се чувства щастлив на "Олд Трафорд" и няма намерение да напуска английския шампион, заяви категорично неговият агент Емил Данчев. Напоследък спекулациите около бъдещето на Бербатов нямат спирка, като в медиите на Острова усилено се твърди, че мениджърът на "червените дяволи" Сър Алекс Фъргюсън иска да продаде българина, за когото плати сумата от 30 милиона паунда през лятото на 2008 година. Бившият нападател на Тотнъм е привлякъл интереса на немския колос Байерн Мюнхен, както и на италианския гранд Милан, които имат намерението да си осигурят услугите на Бербо.
"Ситуацията е повече от ясна, бъдещето на Митко Бербатов все още е свързано с Манчестър Юнайтед. Той се чувства щастлив на "Олд Трафорд", заяви Емил Данчев пред Calciomercato. Обтегнати отношения с Алекс Фъргюсън? Не искам и не мога да коментирам тези спекулации. Мога само да кажа, че не съм си уреждал среща с Фъргюсън, тъй като не е необходимо", продължи той.
Същевременно Данчев отрече спекулациите за Милан, споделяйки: "Прочетох статията за Милан и мога да кажа, че това не е истина. Миналата седмица Бербатов сам заяви, че иска да остане на "Олд Трафорд" и ще направи всичко възможно, за да се пребори за титулярно място в Юнайтед.
- Пиърс Морган: Нелепо, наградата трябваше да отиде при Деклан Райс
- Бруно: Това бе един от най-добрите ми сезони в Манчестър Юнайтед
- Бруно е първият играч на Ман Юнайтед с наградата на PFA от 2010 г.
- Милан го иска, но Мазрауи е твърде ценен за Манчестър Юнайтед
- Бруно Фернандеш е избран за най-добър играч във Висшата лига за сезон 2025/2026
- Манчестър Юнайтед официално привлече Карлос Балеба за 70 милиона паунда
- Фенове обявиха жребия за „нагласен“ заради новия формат на Карабао Къп
- Лисандро Мартинес се бори да спаси кариерата си в Манчестър Юнайтед