Барса отново ще гледа Белерин в мача с Байерн
Барселона продължава да разглежда възможността за завръщане на защитника на Арсенал Ектор Белерин. Според испански източници, спортният директор на каталунския клуб Роберт Фернандес ще присъства на срещата Арсенал - Байерн Мюнхен от осминафиналите на Шампионска лига.
Фернандес бе и на мача в Мюнхен, където лондончани претърпяха поражение с 5:1.
По-рано стана известно, че защитникът ще разглежда оферта на Барселона, ако Арсен Венгер напусне поста мениджър на отбора.
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]