Моуриньо: Златан е голямо момче
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо сподели мисли за инцидента в мача с Борнемут, когато защитникът на "черешките" Тайрън Мингс настъпи по главата нападателя Златан Ибрахимович.
"Златан е голямо момче. Ние с него сме от поколението на уличния футбол, футболът за мъже. Не сме от поколението, което тича при журналистите и се оплаква от случилото се. Това, което е важно е резултатът. Всичко останало няма значение за нас", заяви Моуриньо.
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
- Рашфорд съгласува постоянен договор с Барселона
- Бруно настигна Кристиано по голови действия за Манчестър Юнайтед
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Бруно изравни рекорд на Йозил по асистенции във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]