Лестър представя новия мениджър до края на деня?
Известният италиански специалист Роберто Манчини стана основен кандидат за поста мениджър на Лестър след уволнението на Клаудио Раниери, съобщават водещите издания на Острова. Напомняме, че снощи шампионите обявиха за раздялата си с италианския специалист, под чието ръководство отборът спечели титлата през миналия сезон, но през сегашния сезон се бори за оцеляването си в английския елит.
Веднага след тази новина в пространството се появиха предположения за новия наставник на "лисиците" и лидер след кандидатите за поста е Манчини, който през 2001 година завърши кариерата си на футболист именно в състава на Лестър.
Според неофициална информация, представянето на Роберто за нов мениджър на шампионите ще стане до кра на днешния ден. А от утре специалистът ще пристъпи към подготовка на тима за мача с Ливърпул в понеделник.
- Предраг Миятович предупреди Винисиус: По-добре втори в Реал, отколкото първи навсякъде другаде
- Пиърс Морган към Винисиус: Ела в Арсенал, можеш да станеш бог
- Официално: Нюкасъл назначи Матиас Яйсле за нов старши треньор
- Франк Лампард чупи трансферния рекорд на Ковънтри за четвърти път това лято
- В съблекалнята на Арсенал вярват: Винисиус Жуниор е сигурно ново попълнение
- Арсенал вярва, че е на прага на рекорден трансфер на Винисиус
- Арсенал озадачи Нюкасъл с подхода си при преговорите за Бруно Гимараеш
- Челси готви офанзива за Диого Коща
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]