Раниери: Оставаме единни
Мениджърът на Лестър Клаудио Раниери назова причините за загубата от Суонзи с 2:0 в мач от 25-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Днес исках да видя началото на нашия "нов сезон", но стана същото. Това е невероятно. Добре започнахме мача, но двата им първи удара в очертанията доведоха до голове. Много е трудно да реагираш след такова нещо. Невъзможно ми е да повярвам", заяви Раниери.
"Имаме два проблема: пропускаме и не вкарваме. Нужно е всички заедно да разговаряме, за да намерим решение на проблема. Не може да продължава това. Нашата машина не е счупена, но е трудно се играе, когато не показваш максимално ниво. Играчите на Суонзи бяха решителни като нас, това е така", добави италианецът.
"Оставаме единни, усърдно се трудим на тренировките, но имаме нужда от малко късмет, за да придобием увереност. Оставам силен, уверен съм. Вярвам във всичко. Трябва просто да изчакаме подходящия момент, за да преобърнем ситуацията. Всичките ни мисли са насочени към Висшата лига. Купата на Лигата и Шампионска лига е друго. Искаме да запазим мястото си във Висшата лига и това е главната ни задача", завърши Раниери.
- Клоп настоя: Разширеният Мондиал застрашава здравето на играчите
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
- Ливърпул набеляза Диого Коща при евентуална раздяла с Алисон
- Челси с три варианта за нов мениджър, Алонсо сред фаворитите
- Джон Стоунс напуска Ман Сити като свободен агент
- Завръщане към корените или приказка с лош край
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]