Юнайтед отново замрази цените на карти и билети
Ръководството на Манчестър Юнайтед взе решение да не повишава цените на билетите за домашните мачове на отбора в рамките на Висшата лига на Англия. Това означава, че системата на цените, която остана непроменена за последните пет сезона, ще се запази и през 2017/18.
Стойността на картите за възрастен стартира от 532 паунда. За деца до 16-годишна възраст е предвидена отстъпка от 50%.
Притежателите на карти имат прави на отстъпка от 25% за мачове от Купата на Лигата през следващия сезон, а също така и на 25% в Лига Европа през този.
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
- Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с Угарте
- От Ман Юнайтед коментираха удължаването на договора с Магуайър
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]