Ибрахимович: Юнайтед ще се бори за топ 4
Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович коментира своя рекорд във Висшата лига на Англия. Напомняме, че шведът стана най-възрастният футболист в английския елит, който вкара 15 гола за един сезон. Ибрахимович имаше нужда от 23 мача, за да постигне това.
"В главата ми има една цел, но няма да ви я кажа, защото все още не сме я постигнали. Моите голове? Нищо ново, това правя всяка година, просто продължавам да си върша работата. През миналия сезон вкарах 27 гола, подобна е статистиката ми и преди това", заяви Ибрахимович.
"Дали Юнайтед ще се бори за място в Шампионска лига? Мисля, че да. По-рано разликата от топ 4 бе голяма, сега е много по-малка. Простете, но главният ни враг сме самите ние. Ситуацията щеше да е съвсем друга, ако си бяхме взели точките в мачовете, в които трябваше да направим това. Сега се ориентираме към други отбори и се надявам, че те също ще губят точки", каза още шведът.
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
- Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с Угарте
- От Ман Юнайтед коментираха удължаването на договора с Магуайър
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]