Мустафи се закани на Челси
Защитникът на Арсенал Шкодран Мустафи в навечерието на дербито с Челси в рамките на 24-я кръг на Висшата лига на Англия си припомни за поражението от Уотфорд, което "артилеристите" претърпяха в миналия кръг.
"На първо място вината е само наша. Най-важното е да разберем кое не направихме както трябва. На терена излизат играчи. Преди всичко футболистите са виновни, а след това Арсен Венгер. Трябва да поемем отговорността върху себе си и да намерим достоен отговор", заяви Мустафи.
"Разбира се, недоволни сме от домашната загуба, но ни предстои голям мач с Челси. Ще се постараем да се раздадем на терена от първата до последната минута. Този път имаме възможност да се поправим. Целият отбор мисли така. Ние трябва да се съсредоточим от началото до края, защото Челси е много силен съперник, те винаги имат план за игра и разбиране за него. Трудно ще ни е, но имаме сили да отговорим на поражението (срещу Уотфорд)", каза още немецът.
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
- Артета: Опитваме се да подсилим защитата от няколко седмици
- Микел Артета: Това беше наистина страхотно представяне толкова рано през сезона
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и донесе пети трофей на Микел Артета
- Енцо Мареска: Допуснахме гол след 25 секунди и това повлия на мача
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и спечели Комюнити Шийлд
- Микел Артета: Ще имаме много съперници в борбата за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]