Клоп: Чувствам се зле, така е и с играчите
Юрген Клоп предположи, че треньорската му кариера в Ливърпул е достигнала до своята най-ниска точка. В събота мърсисайдци претърпяха своето трето поредно домашно поражение, този път от аутсайдерът в Чемпиънпшип Уулвърхемптън и отпадна от Купата на Англия.
Пред Ливърпул е четвърти домакински двубой, този път срещу лидера Челси. Последният път, когато "червените" претърпяха четири поредни поражения на "Анфийлд" във всички съревнования още през 1923 година. Клоп е готов да предотврати повторението на това.
"Не знам, дали това не е най-ниската точка от пребиваването ми тук. Наистина не знам. Но трябва да поправим ситуацията, защото няма как да се смъкнем по-надолу. Към момента се чувствам много зле. Така е и с играчите, но утре е добра възможност обърнем нещата", заяви Клоп.
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Ливърпул подготвя оферта за близо 100 млн. евро за Диоманде
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Официално: Ливърпул привлече Виктор Муньос
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул удари на камък с оферта от 100 млн. евро за Диоманде
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]