Коутиньо: Много съм благодарен на Ливърпул
Полузащитникът на Ливърпул Филипе Коутиньо коментира сключването на нов договор с клуба. Напомняме, че мърсисайдци обяви за новия контракта на бразилеца, който, според неофициални източници е със срок до 2022 година.
Бразилецът сподели мнение по въпроса.
"Първо, искам да благодаря на всички сътрудници в клуба. Много се радвам, че подписах новия договор с Ливърпул. Това е клубът, на който много съм благодарен и се радвам да бъда тук. Ще работя още по-усърдно, за да отплатя оказаното доверие", заяви Коутиньо.
"Подписах контракт, за да остана тук още няколко години. Това е голяма част за мен. От първия ден всички, в това число и феновете, ме посрещнаха с отворени обятия. Много съм благодарен за всичко", каза още бразилецът.
"Аз съм човек, който усърдно се труди, за да става по-добър с всеки ден. Винаги се старая да се уча и няма да има никаква разлика от играта ми преди травмата. Разбира се, увреждането усложни ситуацията, все пак не играх известно време", продължава полузащитникът.
"Когато се връщаш след травмата, винаги е трудно да се върнеш на необходимото ниво. Но аз усърдно се трудя всеки ден, за да продължа добрата си игра на терена и да помагам за удържането на победи. Последните мачове не бяха много добри, но сме готови да дойдем на себе си и да продължаваме да се бием", каза още Коутиньо.
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
- Ван Дайк: Имаме шанс да поправим всичко на „Анфийлд“
- Кварацхелия: Можехме да победим Ливърпул по-убедително
- Луис Енрике: Можехме да вкараме още, но работата не е свършена
- Арне Слот: Имахме късмет, че загубихме само с 0:2
- Арне Слот: Оставих Салах на пейката, защото най-накрая имам избор
- ПСЖ разби Ливърпул с класа и направи голяма крачка към полуфиналите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]