Канте: Длъжни сме да останем на върха
Полузащитникът на Челси Н'Голо Канте се надява, че снощната загуба от Тотнъм няма да се отрази на отбора и "сините" ще се завърнат на победния път.
"Трябва да покажем характер и да се съсредоточим върху следващия двубой. Трябва да приемем тази загуба и да бъдем по-силни. Предстоят ни много мачове, но е важно да си върнем увереността и да запазим аванса си. Длъжни сме да останем на върха", заяви Канте.
- Росеньор е недоволен от намесата на съдията Пол Тиърни преди мача с Нюкасъл
- Челси започва преговори за нов договор с Леви Колуил
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Рийс Джеймс: Можех да печеля повече другаде, но Челси е моят дом
- Наказаха Педро Нето за един мач и глоба от 70 хиляди паунда
- Челси удължи договора на капитана Рийс Джеймс до 2032 година
- Челси може да пострада от надъхан Нюкасъл
- Висшата лига остава фаворит за пета квота в Шампионска лига
202
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]