Арсенал се интересува от играч от седма дивизия
Арсенал се интересува от 20-годишния флангови защитник Коен Брамал, който се състезава за намиращия се в седмо ниво на английския футбол Хенсфорд Таун. Според британски източници, футболистът е преминал прегледи в Арсенал преди Коледа и е оставил добри впечатления в треньорския щаб на "артилеристите".
Очаква се, че Арсенал ще заплати за младежа 40 000 паунда. Брамал обаче няма да се включи в първия отбор, а ще се състезава за младежите на клуба.
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Едегор: Не направихме достатъчно, за да победим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]