Мата: Знаехме резултатите на другите, бяхме длъжни да бием
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Хуан Мата сподели впечатленията си от победата с 2:0 над Уест Хем в мач от 20-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Бяхме длъжни да бием. Знаехме резултатите на конкурентите и разбирахме, че сме длъжни да вземем трите точки. за щастие, всичко се получи при нас, макар че отначало да изглеждаше, че това е от онези срещи, в които има много положения, а топката така и не иска да влезе във вратата. Мениджърът просто ни помоли да вкараме. Използвахме свободните пространства и създавахме положения. Най-важното е да продължаваме с победната серия", заяви Мата.
- Мартинес се завръща за Манчестър Юнайтед преди мача с Лийдс
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
- Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с Угарте
- От Ман Юнайтед коментираха удължаването на договора с Магуайър
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]