Клоп: Не мога да си обясня този резултат
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сподели впечатленията си от срещата със Съндърланд от 20-я кръг на Висшата лига на Англия, която завърши при резултат 2:2.
"Не мога да си обясня този резултат, защото не мога да разбера, какво именно видях. Отборът ми се бореше, но не бях уверен, че те ще се справят. Можем да играем и по-добре, но не съм убеден, че това е възможно при този календар. Казах на футболистите да ме уведомят, ако някой от тях не е готов да играе или да изкара цял мач. Никой нищо не ми каза, а това е хубаво. Що се отнася до футбола, който показахме, не знам какво може да се каже. Липсваше ни малко късмет, но Съндърланд също много се стара и може би те заслужиха това", заяви Клоп.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Иначе си показахме магарията със страшна сила. Ужаст!
п.п.И все пак играем най-привлекателния,бърз и вълнуващ футбол в Англия,а защо не и в света в момента.Срещу такива изпадащи отбори е трудно да се покаже,но някой който иска да се надиграва с Ливърпул...винаги е атракция.Прогнозирам победи в Манчестър и с Челси и то убедителни.Помнете ми думите!
За съжаление, към днешна дата няма друг работещ модел освен богаташкия и
Клоп все в един момент ще вдене с какво се е заел, стига да не е късно. Без много сериозна качествена кадрова промяна (нямам предвид подсилване) няма как да стигнем до слава.
Все още е рано съвсем да се отпише поредния сезон, нопрез лятото едни 300-400 млн за нови хора няма да са излишни. Инак ще продължим с посмърчането.