Милан ще предложи на Донарума договор до 2022-та и 5 милиона на година
Китайските собственици на Милан имат намерение да запазят вратаря на отбора Джанлуиджи Донарума, съобщават италиански източници. Според информацията, инвеститорите са готови да предложат на 17-годишния футболист контракт до 2022 година, като заплатата на Донарума ще бъде увеличена до 5 милиона евро.
Съобщава се, че ръководството на клуба разчита да постигне съглашение с агента на вратаря Мино Райола към 25 февруари 2017 година. В този ден Донарума ще навърши 18 години и може да подписва договори със срок над три години.
- Ман Юнайтед е готов да предложи играч + 50 млн. за магьосник на фланга
- Милан оцеля в Генуа
- Анонс на 37-ми кръг на Серия А
- Алегри е все по-близо до раздяла с Милан след конфликт със Златан
- Нов скандал в Италия: Фабрицио Корона отправи тежки обвинения към бивши играчи на Милан
- Какво се случва със „Сан Сиро“? Продажбата на стадиона попадна под разследване
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Аталанта потопи Милан насред „Сан Сиро“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]