Сабалета се надява да е готов за мача с Ливърпул
Защитникът на Манчестър Сити Пабло Сабалета, който получи травма през първото полувреме на мача с Арсенал от 17-я кръг на Висшата лига на Англия, коментира своето увреждане. Напомняме, че 31-годишният аржентинец бе заменен на почивката.
"Надявам се, че това увреждане не е сериозно. Може би инжекциите ще ми помогнат и след десет дни ще се завърна в строя. Ще видим. Почувствах болка след 15-та минута от срещата с Манчестър Сити, но се опитах да довърша полувремето", заяви Сабалета.
Ако прогнозата на Сабалета се сбъдне, той ще може да играе срещу Ливърпул на 2 януари.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]