Фабрегас: Хората много бързо те забравят
Полузащитникът на Челси Франсеск Фабрегас сподели мнение за своите перспективи в основния състав на лондонския клуб. напомняме, че голът на испанеца донесе победата на Челси в мача със Съндърланд от 16-я кръг на Висшата лига на Англия.
"Хората забравят, че аз за втори път в своя живот играя при схема 3-4-3. Моите съотборници имат по-добър опит в това. Мачът с Манчестър Сити стана сериозен тест за мен, тъй като това бе първата среща при подобна тактическа схема, но аз се чувствах комфортно", заяви Фабрегас.
"Някои казват, че не умея добре да се браня, но в мача със Съндърланд извърших отбранително действие, придвижих се напред и вкарах. Знам на какво съм способен. Но няма как да демонстрираш на какво си способен, ако нямаш достатъчно игрово време. В съвременния футбол бързо забравят за теб: и за твоите постижения, и за твоите навици. Надявам се, че ще мога редовно да играя за в бъдеще, за да набера по-добра форма и да покажа това, което умея да правя на терена", каза още испанецът.
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Челси търси алтернатива на Росеньор, съмненията около треньора растат
- Фернандес и агентът му се извиниха на Челси
- Челси се включва в битка за талант на Вердер
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Челси не се отказва от Фернандес като лидер
- Челси готви оферта за вратаря на Съндърланд Робин Руфс
- Челси е готов да се раздели с Гарначо още това лято
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]