Савидж: Ливърпул трябва да купи Джо Харт
Бившият играч на Бирмингам , Блекбърн, Лестър и националния отбор на Уесл Роби Савидж призова Ливърпул да закупи Джо Харт от Манчестър Сити. Напомняме, че днес мърсисайци претърпяха поражение с 4:3 при гостуването си на Борнемут, след като водеха с 3:1.
"Ливърпул трябва да купи вратар през януари! На мястото на Юрген Клоп ще купя Джо Харт или Върджил ван Дайк от Саутхемптън. Но дали Сити ще продаде вратаря си на пряк конкурент?", написа Савидж в своя акаунт в Twitter.
- Ливърпул е готов да се раздели с Киеза още това лято
- Ливърпул се отказал от Шаби Алонсо след отказа му да наследи Клоп
- Джърмейн Пенант призова Ливърпул да уволни Арне Слот
- Стивън Джерард: Думите на Салах са тежка присъда за Арне Слот
- Мохамед Салах поиска завръщане към футбола на Клоп
- Анди Робъртсън: Този мач олицетворява целия ни сезон
- Джейми Карагър: Ливърпул се превърна в напълно посредствен отбор
- Бернардо Силва: Ливърпул беше истинският съперник на Ман Сити, а не Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]