Почетино: Челси е фаворит в мача с нас
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино сподели мнение за предстоящата среща с Челси от 13-я кръг на Висшата лига на Англия. Според специалиста, противникът е с предимство, защото е концентриран изцяло върху вътрешното първенство.
"Не мисля, че някой може да не се съгласи с мен. Големи клубове като Челси са фаворити, когато не играят в други турнири и имат седем дни за подготовка за един мач от първенството. Ние играхме във вторник и пристигнахме късно в Лондон, така че нямахме нужното време за подготовка. Съперникът има предимство, но това не е извинение за нас", заяви Почетино.
"Шпорите" са без загуба в първенството, но и с една победа в последните си девет мача във всички турнири, докато Челси е в серия от шест поредни победи и без допуснат гол във Висшата лига.
- Тотнъм измъкна точка от Ливърпул в последната минута
- Аманда Стейвли иска да купи Тотнъм и да доведе Еди Хау
- Мърсън: Ще се изненадам, ако Тудор остане срещу Форест
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]