Кейн иска да получава по 120 000 паунда на седмица в Тотнъм
Нападателят на Тотнъм Хари Кейн озвучи условията, при които е бил готов да продължи договора си с клуба. Според източника на информацията, играчът от националния отбор на Англия желае да получава според новото съглашение около 120 000 паунда.
Ръководството на клуба обаче е установили лимит на заплатите на футболистите от 100 000 паунда. Точно заради това ограничение в момента са преустановени преговорите с Кейн и Уго Льорис.
Срокът на действащия договор на англичанина изтича през лятото на 2020 година. Интерес към Хари проявяват Реал Мадрид, Байерн Мюнхен, Челси, Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]