Миралас: Куман ми каза, че трябва да сваля килограми
Полузащитникът на Евертън Кевин Миралас призна, че мениджърът на отбора Роналд Куман го е накарал да се откаже от някои хранителни продукти.
"Повече никаква паста от моята жена, само плодове и риба. Проблемът не е само в моята жена. Когато имаш почивка, ти започваш да се отпускаш, да ядеш хубава храна. Куман още при първата ни среща каза, че трябва да сваля няколко килограма. През тази година много неща се промениха при нас - нов президент, нов мениджър и много нови играчи. Вече казах, че искам да побеждавам с Евертън. Феновете заслужават това", заяви Миралас.
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Оуен към Салах: Не трябва да говориш така публично
- Нападател на Нюкасъл се разбра с Айнтрахт Франкфурт
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Трагедия в Лондон и дъжд в Блекбърн прекъснаха два мача в Чемпиъншип
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]