Анри: Съветвам недоброжелателите на Венгер да бъдат по-внимателни
Легендата на Арсенал Тиери Анри заяви, че не може да си представи мениджъра на отбора в ролята на старши-треньор на националния отбор на Англия.
"Никога не казвай никога, но лично аз не мога да си представя, че той ще оглави националния отбор на Англия. Мисля, че той вече отговори на този въпрос, заявявайки, че треньор трябва да стане англичанин. Също така искам да ви кажа, че на Арсен му харесва да бъде всеки ден на тренировъчния терен, а когато си наставник на националния отбор, ти нямаш такава възможност", заяви Анри.
"Бих посъветвал феновете, които искат неговото напускане на Арсенал, да бъдат по-внимателни в своите желания, защото когато той вече няма да е тук, тогава хората ще започнат да разбират какво той е постигнал за времето на пребиваването си в Арсенал. По всичко изглежда, че сега всичко се получава при него. Ще бъде забележително да спечели титла в своя 20-ти сезон начело. Дали ще му се отдаде? Не знам, конкуренцията е голяма", каза още легендата.
- Артета: Очаквах тежък финал на сезона
- Тонали предпочита завръщане в Италия въпреки интереса от грандов
- Артета доволен от победата, но очаква тежка битка до края
- Райс: Остават четири финала по пътя към титлата
- Артета недоволен: Това е чист червен картон
- Арсенал отново на върха след минимален успех над Нюкасъл Юнайтед
- Артета разчита на Сака в битката за титлата
- Артета: Второто място няма да разклати Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]