Мхитарян може да напусне Юнайтед още през януари
Пребиваването на Хенрих Мхитарян в Манчестър Юнайтед може да завърши още през януари, съобщават британски източници. Независимо от това, че за трансфера на арменския национал бяха заплатени 30 милиона паунда през лятото, мениджърът на "червените дяволи" Жозе Моуриньо" на практика не се доверява на 27-годишния плеймейкър.
Според източника на информацията, сега Жозе е готов да изслуша предложения за играча от националния отбор на Армения. Не е изключено Мхитарян да напусне "Олд Трафорд" без да дочака края на сезона - още през януари.
Напомняме, че от момента на своя преход в Манчестър Юнайтед Хенрих е провел само един мач с фланелката на "червените дяволи" от първите минути.
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
- Гуардиола: Карик бе изключителен като играч
- Карик: Знам какво трябва да правя
- Атлетико е готов да се бори с Ман Юнайтед за халф
- Невил: Карик трябва да напусне след края на сезона
- Ман Сити ще спечели дербито на Олд Трафорд
- Ман Юнайтед може да привлече играч от бившия отбор на Карик
- Ман Юнайтед няма да прави трансфери заради Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
И още едно питане - трансферните стойности, които се обявяват реалните ли са или към тях се начисляват допълнително ДДС, пътни разходи за преговарящите, кетъринг, медицински прегледи, комисионни на агенти и други и т.н.