В Юнайтед обявиха лов на къртица
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо обяви лов на "къртица", след като стана известно, че от клуба редовно изтича информация за състава на "червените дяволи" за мачовете. Изданието The Sun успя да установи контакт с човек, който от свой източник в Юнайтед получава подробна информация за стартовия състав на Моуриньо за всеки двубой, както и схемата на игра на отбора.
Например, три часа преди мача със Зари от Лига Европа на 29 септември журналисти от изданието успяха да получат копие на планирания състав на Юнайтед, както и постройката на отбора в мача. Източникът позна 10 от 11-те имена, които Моуриньо пусна в стартовия състав, а също така и схемата на игра, включително различните варианти на постройка в двубоя.
Моуриньо вече е запознат с изтичането на информацията и португалецът предполага, че много от противниците на отбора са се възползвали от това. Парадоксалното е, че информацията изтича даже когато Жозе реди състава в нощта преди мача, което вбесило мениджъра.
Във връзка с това в Юнайтед е обявен истински лов на "къртицата", който най-вероятно е от щаба на португалеца.
- Ман Юнайтед готви офанзива за Матеус Фернандеш и Морган Роджърс
- Карик очаква официални разговори с Ман Юнайтед
- Невил определи четири трансферни приоритета за Ман Юнайтед
- Рой Кийн не вижда Ираола като вариант за Ман Юнайтед
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Карик: Чувствам се напълно естествено в тази роля
- Слот: ВАР работи срещу нас през целия сезон
- Карик: Страхотен момент, но искаме още
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Като прехвърлям медиите, няма ден да няма селфи на Акулата в каквито и да е ситуации...
Май повечко шпионски филми гледат на ОТ...
Как все на Жозе му се налага да работи във враждебна среда, не знам...
Глейзърови обърнаха МЮ на цирк...