Приоритет за Юнайтед през зимата е покупка на десен бек
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо взе решение относно главната трансферна цел през зимата, съобщава ESPN. Според информацията, "червените дяволи" имат намерение да укрепят позицията на десния защитник, на която в момента играе Антонио Валенсия.
Моуриньо искаше да закупи десен бек през лятото, но след като бяха похарчени 150 милиона паунда през юли-август, от клуба решиха да отложат покупката през зимата.
ESPN потвърждава информацията, че в сферата на интересите на Юнайтед се намират защитника на Монако Фабиньо и Шеймъс Коулмън от Евертън.
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]