Моуриньо: Загубата на титулярното място на Рууни в националния не е мой проблем
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо заяви, че отпадането на нападателя Уейн Рууни от стартовия състав на националния отбор на Англия не е негов проблем. Лошата форма на футболиста от началото на сезона доведе до пращането му на пейката на "червените дяволи". 30-годишният играч се провали и в мача срещу Малта, което бе последване от изваждането на Рууни от стартовия състав в срещата със Словения.
"Това не е мой проблем. Националният отбор на Англия не е мой проблем. В какво психологическо състояние е Рууни? Той е добре готов, добре тренира и обладава позитивно настроение", заяви Моуриньо.
- Трабзонспор си връща Андре Онана под наем
- Коби Майнo е фаворит да замени Деклан Райс срещу Панама
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед поне още един сезон
- Манчестър Юнайтед и Арсенал се включиха в битката за Алекс Скот
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]