Модрич: Толкова много обичам този клуб

38-годишният централен полузащитник на Реал Мадрид Лука Модрич реагира в социалните мрежи на волевата победа на неговия клуб в реванша от полуфинала на Шампионска лига с Байерн Мюнхен. Губейки в края на домакинството с 0:1 след 2:2 в първото гостуване, мадридчани изравниха резултата в 88-ата минута, а в 90+1-вата минута измъкнаха победа, която им донесе билет за финала на Шампионска лига. И двата гола бяха дело на 34-годишния нападател Хоселу.

"Толкова много обичам този клуб!“, написа Модрич под снимка в Туитър, на която целува емблемата на Реал Мадрид върху тениската си.

Хърватският полузащитник Лука Модрич влезе като смяна в 69-ата минута в реванша срещу Байерн. През този сезон той има 42 мача за клуба във всички турнири, отбелязвайки два гола и седем асистенции.