Клоп: Рамос приложи хватка от кеча

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сравни повалянето на Мохамед Салах от Серхио Рамос с хватка от кеча след снощния финал в Шампионска лига, в който испанският защитник контузи звездата на мърсисайдци в първото полувреме. Клоп не бе доволен от ситуацията, а Египетската футболна асоциация призна, че Салах има наранени връзки в рамото:

"Поздравления на Реал Мадрид, те спечелиха Шампионска лига. Разбира се, имаше един голям момент в мача. Аз знам, че ако кажеш нещо след мач, който си загубил, това звучи лошо, но за мен това беше прекалено влизане. Приличаше до някъде на хватка от кеча и извадихме лош късмет, че Мо падна на рамото си.

"Шокът след излизането беше очевиден за момчетата, ние изпуснахме топката и Реал опита да се възпозлва от инерцията си преди да намерим баланс. Беше много трудно, но при 0:0 на полувремето можехме да поправим някои неща и да играем още футбол. След това дойдоха други решителни моменти и голове. Бяха странни, но така стоят нещата.

"Всички знаем, че резултатът е 3:1 за Реал Мадрид и затова не сме в добро настроение, очевидно."