Вълците постигнаха целта си срещу биковете (видео)

Рома стигна до труден, но важен успех срещу Торино - 1:0 на "Стадио Олимпико“ в среща от кръга на Серия А.

След само 15 минути игра Жозе Моуриньо трябваше да направи принудителна смяна, изваждайки Лоренцо Пелегрини, но в 32-та минута дойде и победният гол.

Мхитаря изигра ключова роля в атаката на Рома, като изведе отлично Тами Ейбрахам и англичанинът не сбърка срещу Милинкович-Савич. ВАР провери редовността на гола и всичко се оказа точно.

Шест минути по-късно главният съдия отсъди и дузпа за Рома, но ВАР сигнализира, че няма нарушение и ударът не беше изпълнен. Малко преди почивката Ейбрахам имаше отличен шанс да удвои, но Савич спаси страхотно. През втората част имаше още положения, но до нов гол така и не се стигна.

Така след липса на положения през втората част Рома взе трите точки, които ги изкачиха на петото място с 25 пункта, а Торино остава 13-ти с 17 точки.