Астън Вила надигра Ман Юнайтед и отбеляза в последните минути (видео)

Манчестър Юнайтед и Астън Вила завършиха при резултат - 0:1 в среща от 6-ия кръг на Премиър лийг. "Червените дяволи" бяха по-активни, но така и не успяха да намерят път към вратата на съперника и съответно 3-те точки от двубоя отидоха в актива на Астън Вила.

В 16-та минута гостите бяха много близо до гола, след като Мат Таргет получи топката от Мати Кеш и от близко разстояние я прати в аут. Малко след това Мейсън Грийнууд бе изведен добре, но ударът му бе слаб и вратарят на гостите спаси. Малко преди почивката Погба бе най-близо до гола, но и неговият удар не намери очертанията на вратата.

След почивката положения имаше и пред двете врати. Едва в 87-та минута падна първото и единствено попадение за мача. След изпълнение на корнер Кортни Хаус успя да преодолее Единсон Кавани и да даде аванс на отбора си за 0:1.