Ман Юнайтед с тройка през Брайтън (видео)

Брайтън прие Манчестър Юнайтед в срещата от осминафиналната фаза на Купата на лигата в Англия. Днес на "АМЕКС Стейдиъм" гостите спечелиха с 3:0, като и двете страни пуснаха в игра отслабени състави.

В първото полувреме и двата отбора не предложиха почти нищо качествено, като в 44-ата минута от пряк-свободен удар Мата центрира добре на главата на МакТоминей за 1:0.

След почивката в 69-ата минута Погба се появи за Дан Джеймс за гостите и посъживи играта на тима. 4 минути след това Ван Де Бек оформи красива асистенция за Мата, като намери испанеца с пета в наказателното поле за 2:0.

В 80-ата минута от пряк-свободен удар под ъгъл и от голяма дистанция Погба вкара изключителен гол като прекара топката с много сила през стената и право в страничната греда в сглобката на вратата и мрежата за 3:0.